PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281791}

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Star Wars: The Clone Wars
7,9 22 242
oceny
7,9 10 1 22242
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

... ale ten klimat i te odniesienia do przyszłych epizodów pod koniec serii nie mogą się nie podobać

ocenił(a) serial na 9
DomingosCFC

Ot to to! Ten serial jest fantastycznym scaleniem 2 i 3 części, wyjaśnia niuanse polityki, spisków i co najważniejsze motywacje Anakina. Super też widać swego rodzaju upadek zakonu Jedi, o którym jest mowa w 3 części. Do tego postać Ahsoki i jej relacja z Anakinem, wow. Jestem bardzo zaskoczony jak ten serial głęboko sięga w świat GW.

ocenił(a) serial na 9
DomingosCFC

Zgadzam sie, najbardziej podobała mi sie koncowka 5 sezonu czyli sprawa Ashoki. Po prostu miazga

maiev888

orientuje się ktoś czy jedai odkryją ten spisek z tymi czipami w klonach i że palpatine to to sid

ocenił(a) serial na 10
roki200

Odkryją to Yoda i Obi wan w 3 filmie sagi ,,Zemsta Sithów" kiedy klony z rozkazu Palpatina i dowodzone również przez Anakina który stał się Sithem zabiją wszystkich jedi.

użytkownik usunięty
DomingosCFC

Ja nawet narzekań na pierwsze sezony a zwłaszcza Ahsokę w nich nie rozumiem . Kurde przecież to 14-latka rzucona w wir galaktycznej wojny . I tak dobrze sobie radzi . Że jest przemądrzała?? Co z tego skoro często ma rację a poza tym sam za dzieciaka taki byłem więc bardziej ją rozumiem .

ocenił(a) serial na 10
DomingosCFC

Ja nie lubię tylko 3 sezonu - scenarzyści nie potrzebnie namieszali w fabule niektóre wątki kontynuując, a innym dorabiając prequele. Drugi i czwarty sezon są moimi ulubionymi. Drugi za wątek Mandalorian i Vendetty młodego Boby Fetta i odcinki z bitwą na Geonosis, gdzie Anakin po raz pierwszy miał okazję dusić kogoś Mocą, a czwarty za odcinki z Bitwą o Umbarę ze zdradą Generała Krella w tle oraz długo wyczekiwany powrót Dartha Maula.

ocenił(a) serial na 10
rusekolsztyn

Wojny klonów są owile lepiej zrobione niż star wars rebelianci

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Dokładnie. Super super super.

ocenił(a) serial na 5
DomingosCFC

Ja mam nadzieję, że coś się zmieni (a zatem zmieni się i moja ocena serialu) ale po kilku pierwszych odcinkach jestem zniesmaczony, że to kolejna produkcja w której z np zasłużonych generałów separatystów (jak Grievous) robi się po prostu nieracjonalnych nieudaczników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones