PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281791}

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Star Wars: The Clone Wars
7,9 22 242
oceny
7,9 10 1 22242
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

7 sezon w osobnym profilu???

ocenił(a) serial na 10

Ciekawa jestem kto wpadł na pomysł oddzielenia 7 sezonu od reszty serialu??? Przecież to durnota. Wydaje mi się, że prościej było dodać tutaj 7 sezon, niż tworzyć zupełnie nowy profil, specjalnie na ten jeden sezon, a i tak z tego co zauważyłam, chyba ten co go stworzył zapomniał o jego istnieniu, nie ma obsady, nie ma twórców, ani żadnych informacji np. kiedy premiera. Na imdb już jest podane, że w lutym będzie premiera, czyli już nie 2019 tylko 2020. Imdb poszło właśnie prostszą ścieżką, dodali 7 sezon do reszty serialu i jest wszystko czytelnie, na bieżąco informacje są dodawane, można się tam czegoś dowiedzieć konkretnego. Filmweb niestety postanowił z wyglądu upodobnić się do imdb, co i tak średnio wyszło...

ewej

Zgadzam się. To żenująca zmiana... Może Disney kładzie nacisk, żeby wyglądało, jakoby to oni sami wymyślili cały serial... :\

ocenił(a) serial na 10
ewej

Już 7 sezon z powrotem wrócił tutaj XD

ocenił(a) serial na 10
Tymonello

Widzę, ale komentarza nie da się ani usunąć, ani z edytować i tak wisi se bezsensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones