George LucasI

George Walton Lucas Jr.

7,6
4 368 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby George Lucas

moze i

użytkownik usunięty

to reżyser jednego pomysłu wałkowanego już 34 lata ale trzeba być kimś zęby umieć to wykorzystać dlatego stawia się go obok Spielberga i Zemeckisa jako 3 wielkich wizjonerów kina. Tego mu nikt nie odbierze ale też mnie wkurza że doi te Star Wars na wszystkie możliwe sposoby :) Tyle, że ma też (albo miał) jedną z najlepszych firm zajmujących się efektami specjalnymi w filmach. I może teraz przegonili go inni w tym ale to jego drugie dziecko i to On nadawał ton wielu świetnym i kultowym teraz filmom. Tego też mu nikt nie odbierze.

użytkownik usunięty

nikt nie odpowiada...albo napisałem szczerą prawdę i wszyscy boją się odezwać albo wszyscy mnie olewają bo to brednia i bez Lucasa też by te wszystkie filmy powstały :) Bronię gościa któremu sam dałem 7/10 :) Indiana Jones to też pomysł Lucasa tylko nie napisał scenariuszy ale pomysł jego...

Szczerze, piszesz tak chaotycznie że nic nie rozumiem.
Ale udało mi się wyczytać jakieś brednie o wielkiej trójce wizjonerów kina, i dalej
nic nie rozumiem.

Tu nic nie ma to odpowiadania. To jest twoja wypowiedź, która mnie zbyt nie obchodzi. Nie uważam Lucasa za wielkiego wizjonera kina, choć Star Wars są kultowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones