PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3822}

Amerykańskie graffiti

American Graffiti
7,0 5 048
ocen
7,0 10 1 5048
7,0 13
ocen krytyków
Amerykańskie graffiti
powrót do forum filmu Amerykańskie graffiti

Jestem pod wielkim wrażeniem tego filmu. Wygląda bardzo realistycznie jak bawiła się młodzież w tamtych latach.. Wiadomo, że są pewne naciągnięcia jak historia wstąpienia jednego z bohaterów do gangu Pharaoh. Ale ogólnie to wszystko mogło wydarzyć się naprawdę. Moje czasy licealne może nie były aż tak rozrzutne, ale mniej więcej tak samo byliśmy szczęśliwy i lekkomyślni, żyjący chwilami jak Ci bohaterowie. Muzyka dodaje mocy temu filmowi, bo wtedy wychodziły takie utwory, które do dziś często lecą w radio. I te auta... wow! Mam wrażenie, że motoryzacja cofnęła się w rozwoju jak widzę te niesamowite, fantastyczne wizję projektantów, którymi jeździli obywatele. Piękne, niepowtarzalne auta iZazwyczaj mam tak, że oglądam film i co chwila przerywam go spojrzeniem w internet, ale te historie bohaterów wydają się tak realistyczne, że bardzo mnie ten film wciągnął. Tym bardziej, że faktycznie było to nakręcone w latach '70. Po prostu jestem zauroczony tym filmem. Z jednej strony jego prostotą, a z drugiej strony czasami w których został nakręcony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones