PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30647}

Kroniki młodego Indiany Jonesa

The Young Indiana Jones Chronicles
7,0 4 525
ocen
7,0 10 1 4525
Kroniki młodego Indiany Jonesa
powrót do forum serialu Kroniki młodego Indiany Jonesa

Z racji tego, że w sieci krążą napisy tylko do 6 odcinków podjąłem się żmudnej pracy tłumaczenia pozostałych. Nie mam zbyt wiele czasu, także pierwsze efekty powinny byc widoczne dopiero za kilka tygodni

jarocin81

Świetna wiadomość :) Na internecie można znaleźć napisy do pierwszych sześciu odcinków oraz do odcinka ósmego i jedenastego. Oglądałem ten serial w dzieciństwie i pamiętam, że bardzo mi się podobał, a nie dane było mi go dokończyć. Zrobię sobie powtórkę całości jak będą napisy do wszystkiego :D To też życzę wytrwałości, cierpliwości i owocnej pracy. I z góry dziękuję ;)

ultimate

Ja również serdecznie dziękuję. Możesz dac znać kiedy będą gotowe?

TRROL

Wszystko wskazuje na to, że jarocin81 zaprzestał tłumaczenia. Napisy jednak pojawiają sie na napi-projekt. Profesjonalne zrobione przez marchu_atras, a skorektowane przez Mr Bungle :) Aktualnie przetłumaczone jest 12 odcinków na 22 :]

ultimate

przepraszam ale może ktoś mógłby zrobić napisy od 15 odcinka do 22 odcinka i wrzucić na napi-projekt z góry serdecznie dziękuje :)

ocenił(a) serial na 4
ultimate

a ja wypelniam luki - koryguje istniejace i tlumacze brakujace - mozna je znalezc na napisy24

JohnnY_8

Jeśli chodzi o tłumaczenie napisów to wielkie dzięki. Wspaniała robota. W tym momencie brakuje napisów tylko do odcinka 16. Jeżeli to możliwe to bardzo proszę o tłumaczenie brakującego odcinka.. Z góry dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones