PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112992}

Gwiezdne wojny: Wojny Klonów

Star Wars: Clone Wars
7,4 5 739
ocen
7,4 10 1 5739
7,3 3
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Wojny Klonów
powrót do forum serialu Gwiezdne wojny: Wojny Klonów

Nie jest źle

ocenił(a) serial na 7

Narysowana jest jak jest, ale fabuła całkiem dobra i spójna z uniwersum. Ogólnie bardziej mi się podobała od 3d.

Stratos_18

Szczególnie 3 sezon tej kreskówki jest spójny. Nie czytałeś "Labiryntu zła", prawda?

ocenił(a) serial na 7
Fourteen

Labiryntu akurat nie .. w każdym razie zajrzę do niego. Mi generalnie chodziło o to że nie ma bezsensownego ożywiania Maula, robienia z Barrissy separatystki itp.

Stratos_18

Ten serial miał po prostu zbyt krótkie odcinki, żeby coś konkretnie schrzanić. Ale weźmy za przykład wspomnianą Barriss - w tym serialu zdaje się, że buduje swój pierwszy miecz. Szkoda, że mieczem posługuje się już w "Nadchodzącej burzy", tj. bezpośrednim wstępem do "Ataku klonów".
Zabawne, że kiedy autorzy serialu zdecydowali się w 3 sezonie na dłuższe odcinki, to niemal każdy jest sprzeczny z Labiryntem (któremu żaden serial do pięt nie dorasta).
Również umiejętności głównych bohaterów są zdecydowanie zawyżone, a takie bitwy jak ta o Dantooine nie mają po prostu sensu.

TCW niestety także uderza w kanon. Dla mnie jest po pozycja ciekawsza od CW Tartakovskyego, ale niestety również posiada mnóstwo wad. A najlepsze pozycje z okresu Wojen Klonów to chyba komiksy Ostrandera, i książki - szczególnie Stovera i Luceno. Przynajmniej według mnie.

ocenił(a) serial na 7
Fourteen

Hmmm w sumie racja, w każdym razie zgodzę się że komisy Ostrandera są najlepsze.

ocenił(a) serial na 9
Stratos_18

Z ciekawości zapytam, czy wyszły gdzieś po polsku? Przy okazji spytam, wie ktoś czy jest gdzieś możliwość zakupu tego serialu na blurayu albo dvd?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones