PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281791}

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Star Wars: The Clone Wars
7,9 22 279
ocen
7,9 10 1 22279
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Gdzie mogę obejrzeć ostatni, siódmy sezon?

ocenił(a) serial na 8
gabro111

Sezon 7 tak naprawdę nigdy się nie ukazał, za to na YT możesz znaleźć 8 niedokończonych (uboga oprawa graficzna i animacje) odcinków, które miały się znaleźć w 6tym sezonie zanim serial został anulowany, wpisz w youtube "The Clone Wars Story Reel" i będziesz miał.

gabro111

Jest na oficjalnej amerykanskiej stronie internetowej serialu.

ocenił(a) serial na 5
howlet

Matko i córko jakie to nie dopracowane, wie ktoś czy to w ogóle zostanie jakoś dopracowane czy zostawili to ot tak i już. Nie warto tego oglądać moim zdaniem, przy tej grafice to tylko oczy bolą.

SCORPION60

Niestety nie dokończą tego. Disney skasowało serial gdy s7 był w produkcji. Tyle z tego pozostało.

ocenił(a) serial na 10
SCORPION60

Mimo wszystko są to kanoniczne odcinki.

ocenił(a) serial na 5
Gorn221

Jeśli ktoś dał radę to obejrzeć to prosze o streszczenie akcji, czy były jakieś ważne wydarzenia itd. będę wdzieczny pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
SCORPION60

4 odcinki opowiadają o jakiejś drace z odzyskaniem ogromnego kryształu, a kolejne 4 o tym, że Echo przeżył w Cytadeli i próbują go uratować.

ocenił(a) serial na 8
gabro111

Niedługo będzie reaktywacja serialu.

Cesarz_OLX

Właśnie wczoraj przeczytałem newsa i jeszcze nie dowierzam, że Disney postanowił kontynuować serial. Po sprzedaniu Lucasfilm od razu skreślili cały projekt.

ocenił(a) serial na 10
gabro111

Mnie zastanawia co tknęło Disneya że reaktywują Wojny klonów

ocenił(a) serial na 10
gabro111

7 sezon pojawi się na disney plus (disney+) czyli na platformie vod jak netflix tylko że disney

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones