PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281791}

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Star Wars: The Clone Wars
7,9 22 279
ocen
7,9 10 1 22279
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Mam nadzieję, że poza Mandalorą, zakończą wątki Cada Bane'a i Boby Fetta, pokażą akt o Asaji Ventress i Vosie (i jego los też wyjaśnią), no i wreszcie płynni złączą serial z Zemstą Sithów.

ocenił(a) serial na 10
darek_sith

Ja także czekam na to z niecierpliwością . Wojny klonów są owile lepsze niż star wars rebelianci

ocenił(a) serial na 8
darek_sith

Nom wreszcie

ocenił(a) serial na 10
darek_sith

szkoda tylko że 5 lat przyszło nam czekać na wznowienie wojny klonów

Gokussb

Niektórzy niedożyli tej chwili [*]

ocenił(a) serial na 10
Wilkolak_Autograf

trollujesz ?

Gokussb

A wszyscy dożyli? Rachunek prawdopodobieństwa...

ocenił(a) serial na 10
Wilkolak_Autograf

oczywiście . Jeżeli twierdzisz inaczej daj na to dowód

Gokussb

Właśnie dlatego usunąłem cię tu ze swoich znajomych... Czyli według ciebie przez 5 lat nie umarł na świecie żaden fan SW The Clone Wars, bo nie przedstawiłem ci ich nekrologu... Jesteś opóźniony? Bo jeżeli ktoś to trolluje to tylko ty (chyba, że to pierwsze, to jesteś usprawiedliwiony).
Rok po zdjęciu serialu, w wypadku zmarł mój przyjaciel, z którym dzieliliśmy pasję do Star Wars - wystarczy, czy potrzebujesz zdjęć z wypadku i nagrań, które przedstawiają, jak lata temu robiliśmy maratony Wojen Klonów?

ocenił(a) serial na 10
Wilkolak_Autograf

''Właśnie dlatego usunąłem cię tu ze swoich znajomych.''
Masz urojenia lepiej leczyć sie zacznij

''Czyli według ciebie przez 5 lat nie umarł na świecie żaden fan SW The Clone Wars, bo nie przedstawiłem ci ich nekrologu ''

Ten twój nekrolog to fikcja

''wystarczy, czy potrzebujesz zdjęć z wypadku i nagrań, które przedstawiają, jak lata temu robiliśmy maratony Wojen Klonów? ''
Daruj sobie

Gokussb

O, człowieku...
-Leczyłem się kiedyś, na depresję i bezsenność - i urojeń mi przez lata nigdy nie stwierdzono, choć znam dokładnie takich ludzi - akurat ty sam wykorzystujesz projekcję psychologiczną, przeciw mnie - to już jest choroba, która faktycznie wymaga leczenia; przypominam raz jeszcze - wywaliłem cię ze znajomych (dokładnie 1 grudnia 2017, bo mam zapis wiadomości) za twoje dziecinne czepianie się mojej oceny pod filmem Przebudzenie Mocy (między 9 a 30 listopada pisałeś i mi jęczałeś, spamując pretensją wobec mojego zdania w ocenie). Zachowujesz się jak pyszna i dumna kokietka, która przed znajomymi odwraca kota ogonem po tym, gdy to jej facet JĄ rzucił. : ]
-Wspomniany nekrolog to nie fikcja, lecz przykład twoich nierealnych wymagań w celu udowodnienia czegoś oczywistego dla człowieka używającego mózgu (w przeciwieństwie do cb).
-Daruję sobie, bo zachowujesz się jak osoba niepoczytalna umysłowo, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę.
Zażywaj pigułki i bądź grzeczny. : ]

ocenił(a) serial na 10
Wilkolak_Autograf

''Daruję sobie, bo zachowujesz się jak osoba niepoczytalna umysłowo, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę. ''

Błędy są ewidentnie w tobie a nie we mnie . Jeden z przykładów jest taki że zarzucasz mi że nie używam mózgu .

''Wspomniany nekrolog to nie fikcja, ''

Pokaż liste osób które od czasu emisji ostatniej wojen klonów ponoć umarły .

''Zażywaj pigułki i bądź grzeczny. ''
Zbłaźniłeś sie pisząc to .

I nie jeden typ na forum mi wytykał że mi leczenie potrzebne . Na to mój tata dodał tak
- Wszystko zależy czy podejmiesz rozmowę z lekarzem przy ewentualnej wizycie , jak podejmiesz to leczenie ci potrzebne nie będzie .

I najwidoczniej nie wiesz ale żaden z lekarzy NIE wystawia diagnozy na podstawie postów internetowych .

Gokussb

O zgrozo, takiego niskiego poziomu intelektualnego dawno nie widziałem, aż założyłem konto żeby dać wyraz swojemu rozczarowaniu, czy tak trudno zrozumieć, że ludzie umierają czy ze względu na wiek czy wypadki losowe, i faktem jest, że wielu z nich nie doczeka końca ulubionego serialu czy ostatniego tomu ulubionej serii książek.

Nie wspominając o tak życiowych sprawach jak wnuki czy ślub swoich dzieci. Nie rozumie tego troll albo mało rozgarnięte dziecko, powiedzmy do lat 9.

Wilkołaku przyjmij wyrazy współczucia z powodu Przyjaciela.

darek_sith

O tak.

ocenił(a) serial na 10
darek_sith

pozostaje tylko czekać aż wojny klonów będą wznowione

ocenił(a) serial na 10
darek_sith

Zwiastun wygląda naprawde ciekawie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones