PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281791}

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Star Wars: The Clone Wars
7,9 22 279
ocen
7,9 10 1 22279
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

No co tu dużo pisać. Powracają, żeby dokończyć ostatni sezon

ocenił(a) serial na 9
Daven___

Zwiastun świetny to jest doskonała wiadomość :) Być może jest szansa na powstanie jeszcze kilku sezonów

Indy_6

Ma być tylko ostatni sezon liczący 12 odcinków.

Ciekawe co z niedokończonymi odcinkami? Dotąd były kanonem, czy akcja będzie się działa po nich, czy znowu wykasują kanon tak, żeby im było wygodnie.

ocenił(a) serial na 10
Szymon585829

czy ma to być 12 odcinków okaże sie z czasem

Daven___

Ne sądziłem ze pochwalę jeszcze Disneya w temacie Star Wars .Bedzie idealna ,genialna klamra miedzy Atakiem Klonów a Zemsta Sithow :D

ocenił(a) serial na 9
Daven___

Trochę czasy minęło, od 6 sezonu. O, się obejrzeli aby kontynuować xD co nie zmienia faktu że się nie mogę doczekać <3

ocenił(a) serial na 9
Daven___

Liczę na to, że ostatni odcinek będzie właśnie o porwaniu Kanclerza dzięki czemu między Atakiem Klonów a Zemstą będzie właśnie wspomiana piękna klamra.

Indy_6

Dokładnie tak. Plus osobiście chciałbym, aby wykorzystano (chociaż pomysły) z niedokończonych materiałów lub tworów komiksowych/książkowych jakie powstały z niezrealizowanych odcinków ponieważ były to prze-świetne historie. Trailer/teaser natomiast wiele nie mówi a to co widzieliśmy raczej sugeruje, że Filoni chyba odcina się od tych materiałów i po prostu zrealizuje ostatni sezon, który ładnie i zgrabnie wprowadzi do Zemsty Sithów czyli właśnie z porwaniem Palpatine'a. W każdym razie.. nie mogę się doczekać :)

btw. czy ktoś się orientuje dlaczego powstała nowa 'strona' dla Clone Wars z 2019 skoro wszyscy mówią o "7 sezonie" tego serialu? Dziwne to to..

ocenił(a) serial na 9
Daven___

Może wreszcie Revan wejdzie do kanonu xD

ocenił(a) serial na 10
Daven___

Jest taka mozliwosc

ocenił(a) serial na 9
GostekMostek_PL

Jak dobrze pamiętam, to w jednych z tych nie dokończonych odcinków właśnie się pojawiał, ale to raczej wiecie

ocenił(a) serial na 10
Daven___

tak ja wiem

ocenił(a) serial na 10
Daven___

To była usunięta scena z trylogii Mortis

ocenił(a) serial na 10
Daven___

na to opcji nie ma

ocenił(a) serial na 10
Daven___

Mnie też cieszy że wojny klonów wracają

ocenił(a) serial na 10
Daven___

mam nadzieje że opowiedzą co sie działo z ahsoka miedzy wojnami klonów a rebeliantami

sobol1237

W tym roku wydano książkę o Ashoce wszystko mówiącym tyule "Ashoka" i jest tam opowiedziane co się z nią działo po wojnach klonów i jak znalazła się w roli, w której pokazano ją w Rebeliantach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones