George LucasI

George Walton Lucas Jr.

7,6
4 368 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby George Lucas

ale swój ślad zostawił i za oryginalną Trylogię dodaję go do "ulubionych". Niedotykaj się do niczego innego George, bo Ci nie wychodzi.

732476

Bardzo plytkie stwierdzenie.

A co z Indiana Jones? Przeciez to tez byly kultowe filmy. Mnie co prawda takie filmy nie kreca, ale nie mozna im odmowic kultowosci.

732476

Filozof wielki :/ Właśnie co to Indiana Jones ?? Pies ????

Szajba

a co z THX 1138 ?? Płyciutko ... jak można sie tak wypowiadać bez znajomości

Szajba

indiana jones to pies.

















732476

Sory ale nie moge sie powstrzymac . THX 1138 JEDEN Z MOICH ULUBIONYCH FILMÓW JEST NICZYM?? PODOBNIE INDIANA JONES ??? KURDE CZŁOWIEK JESLI SIE NIE ZNASZ NA KINIE TO ALBO SIE WCALE NIE WYPOWIADAJ ALBO ZANIM COS POWIESZ TO CHOLERA OBEJRZYJ CALĄ FILMOGRAFIE LUCASA , BO Z TEGO CO MOWISZ TO NIE WIDZIAŁES CHYBA NIC POZA TRYLOGIĄ , A PREGLADAJAC JEGO FILMOGRAFIE NIE ZAUWAZYŁES ZADNEGO TYTUŁU KTORY BYS ZNAŁ NO WIEC ZAŁOZYLES SOBIE ZE NIE ZROBIŁ NIC . I NIE PRAW MU TU MORAŁÓW ZE NIE MA DOTYKAC NICZEGO INNEGO POZA SW...A MOZE POWINIEN ZACZAC SIE PRZYGOTOWYWAC DO KOLEJNEJ TRYLOGII "PO" ?? SORY ALE ....

depa_billaba

Jeanne znów chciała pokazać jaka wielka z niej znawczyni i znów nie wyszło :P. "Amerykańskie Grafitti" też chyba Lucasa??

732476

"American grafitti" się nie oglądało, co? Że o Indym Jonesie nie wspomnę...

Sqrchybyk

Jak to chyba? Przecież ku.wa widać :-)

732476

W końcu to ktoś powiedział. Lucas jest słaby i tyle. Taka jest prawda. całe życie odcina kupony od swoich tak naprawdę dwóch filmów. Star Wars IV,V i Poszukiwacze zaginionej arki. Kolejne wcielenia indiany czy Kenobiego w kosmosie są żałosne. Pewnie doczekamy się Indiana Jones 3000 czy kolejnych kreskówek gwiezdnych wojen. Lucas lubi męczyć maxa. Lepiej żeby poszedł na emeryturę zamiast odwalać chałture.

Aldon

Lucas jest świetnym reżyserem który stworzył jeden z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych na świecie filmów - GWIEZDNE WOJNY.
To wystarczy, aby określić go genialnym.
Aha... I najpierw naucz sie liczyć, a później dopiero zabieraj sie za wymienianie filmów.

732476

American Garffiti, THX11398 i SW - jak dla mnie to już sporo. Tym bardziej, że nie rozumiem wszystkich, którzy wieszają psy na nowych częściach SW. To, że "fani" wyobrażali je sobie inaczej, to już ich zmartwienie. Jak dla mnie są OK, wole je od wielu innych nowych superprodukcji.

karloff

Jeszcze ILM załorzył.

732476

Indiana Jones to ma być nic
A gwiezdne wojny to nie trylogia tylko saga co prawda reżyserował tylko 3 najnowsze części ale scenariusz pisał do wszystkich 6

732476

widzę ktoś tu ma zbyt duże wymagania...

Gwiezdne Wojny - nawet po polsku brzmi to kultowo :)

Jeżeli ktoś przebiera tylko w gatunku American Pie i Polskich serialach kryminalnych to niech się nie zabiera za opinie jakichkolwiek filmów :)

732476

Hmmm jak dla mnie Lucas szału nie robi. Fakt bardzo lubie gwiezdne wojny ale jestem ciekaw jak by wyglądała orginalna trylogia gdyby Lucas miał możliwośći takie jak przy nowej, ciekawe czy byłby to tak kultowy obraz.

732476

Nie zrobil nic? Stworzyl Lucas Arts i Idustrial Light & Magic, THX!!! Ile filmow tym firma zawdzieczamy?! To ze nie rezyserowal duzo, to nie znaczy, ze nic nie robil...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones